Візит народних депутатів України на сміттєсортувальний комплекс

Візит народних депутатів України на сміттєсортувальний комплекс
Під час візиту до Іллінецької міської територіальної громади, народні депутати України Олександр Корнієнко, Роман Грищук, Ірина Борзова, голова обласної державної адміністрації Сергій Борзов та перший заступник голови облдержадміністрації Наталя Заболотна завітали на сміттєсортувальний комплекс комунального підприємства «Добробут» Іллінецької міської ради.
Міський голова Володимир Ящук, заступники міського голови Олег Дмитрик та Людмила Трохимець, директор комунального підприємства «Добробут» міської ради Денис Гетьман розповіли високоповажним гостям про досвід нашої громади щодо запровадження роздільного збору, сортування та переробки твердих побутових відходів.
«Одним із пріоритетів у роботі міської влади є запровадження європейських підходів у сфері поводження з ТПВ, вжиття заходів щодо поліпшення екологічної ситуації та благоустрій населених пунктів нашої громади. Робота такого сміттєсортувального комплексу сприяє зменшенню нагромадження сміття та покращує екологічну ситуацію на території громади, вдосконалює систему житлово-комунального господарства та сприяє зміні ставлення жителів до навколишнього середовища», – сказав очільник міста.
Гості побачили на власні очі процес сортування побутових відходів та унікальну технологію виготовлення тротуарної плитки з подрібнених поліетиленових пакетів та суміші піску, яку використовують для потреб міста та громади. Вони були задоволені побаченим та побажали успіху та процвітання нашій громаді, яка є однією з кращих в області.
Leave a reply