Візит заступника голови обласної державної адміністрації Василя  Броварника на Іллінеччину

Сьогодні з робочою поїздкою на Іллінеччині перебував заступник голови обласної державної адміністрації Василь Броварник. Василь Михайлович провів особистий прийом громадян. Далі відбулась робоча нарада за участі голови правління ПРАТ «Барський машзавод» Іллі Лука, голів Іллінецької та Оратівської райдержадміністрацій, очільників об’єднаних громад Іллінецького та Оратівського районів, на якій розглядалось питання щодо організації роздільного збору сміття, сортування, переробки й утилізації твердих побутових відходів в громадах Іллінецького й Оратівського районів та завершення будівництва сміттєсортувального  комплексу в Іллінцях.

Заступник голови обласної державної адміністрації  побував безпосередньо на будівельному майданчику, де ознайомився з ходом проведення будівельно-монтажних робіт та спільно з Іллінецьким міським головою Володимиром Ящуком, головою районної державної адміністрації Андрієм Лисаком обговорили  орієнтовні строки уведення в дію сміттєсортувального  комплексу.

Ще одним важливим проектом, спрямованим на покращення екологічної ситуації,  стане виробництво на основі поліетиленових відходів тротуарної плитки, черепиці та інших  матеріалів.  Попередньо керівники об’єднаної громади вивчали досвід роботи такого підприємства у м. Бердичів. На даний час на території сміттєсортувального комплексу розпочато роботи з  облаштуванню фундаменту приміщення для майбутнього виробництва.

Leave a reply