Володимир Ящук: "Такий сучасний мультифункціональний майданчик дозволить дітям ще активніше долучатися до спорту"

Володимир Ящук: "Такий сучасний мультифункціональний майданчик дозволить дітям ще активніше долучатися до спорту"
Народний депутат України Ірина Борзова під час свого візиту до Іллінецький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія №2» міської ради, разом з міським головою Володимиром Ящуком побувала й на мультифункціональному майданчику для занять ігровими видами спорту.
 
Проєкт «Будівництво мультифункціонального майданчика для занять ігровими видами спорту на території Іллінецького навчально-виховного комплексу ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія №2» був включений у перелік об’єктів, які фінансуються у 2021 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій за сприяння народного депутата України Ірини Борзової.
 
Загальна вартість проєкту становить понад 2 млн грн.
 
Наразі на майданчику облаштовано основу та нанесено двошарове поліуретанове покриття у вигляді спрей-системи, нанесено розмітку для занять ігровими видами спорту. На черзі – встановлення баскетбольних щитів та волейбольних стійок.
 
Ірина Борзова була задоволена побаченим та наголосила, що завдяки Збройним Силам України, які кожного дня наближають перемогу, вже у наступному навчальному році цей майданчик наповниться життям, дитячими посмішками, енергією, спортом.
 
Володимир Ящук подякував народному депутату України за допомогу та підтримку у втіленні такого проекту та відзначив, що такий сучасний мультифункціональний майданчик дозволить дітям ще активніше долучатися до спорту, допомагатиме розвиватися юним спортсменам у професійному зростанні, займатися волейболом, баскетболом та великим тенісом.
Leave a reply