Володимир Ящук: Такий сучасний транспортний засіб дозволить офіцерам оперативніше реагувати на усі запити та виклики

Володимир Ящук: Такий сучасний транспортний засіб дозволить офіцерам оперативніше реагувати на усі запити та виклики

Поліцейські офіцери нашої громади отримали від Міністерства внутрішніх справ, в рамках проєкту «Поліцейський офіцер громади», у користування новий службовий автомобіль Renault Duster.

Сьогодні, 2 листопада, міський голова Володимир Ящук та перший заступник міського голови Олег Дмитрик зустрілися з офіцерами громади Юрієм Паламарчуком, Олександром  Недошовенком, Віталієм Підгаєвським та передали їм даний автомобіль.

Службова автівка, яка значно покращить якість поліцейських послуг, оснащена аптечкою та усіма необхідними технічними засобами.

«Такий сучасний транспортний засіб дозволить офіцерам оперативніше реагувати на усі запити та виклики, а жителі громади відчуватимуть себе максимально захищено та комфортно», – сказав Володимир Ящук.

Міський голова додав, що на сьогодні головне завдання поліцейського офіцера громади – орієнтуватися на потреби місцевого населення, підтримувати з ними постійний зв’язок, щоденно забезпечувати порядок на території нашої громади, вчасно реагувати на проблеми громадян та запобігати вчиненню правопорушень. 

Також сьогодні заступник міського голови Олексій Сігнаєвський разом з поліцейським офіцером громади Володимиром Крикуном отримали від заступника голови Національної поліції України генерала поліції третього рангу Олександра Фацевича та начальника Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Івана Іщенка сертифікат та ключі від ще одного нового автомобіля для офіцерів. Цей новий автомобіль було придбано на кошти виділені з  місцевого бюджету.

Leave a reply