Впродовж минулого тижня у Центрі вакцинації населення, пунктах щеплення амбулаторій загальної практики сімейної медицини нашої громади було вакциновано 731 особу

Впродовж минулого тижня у Центрі вакцинації населення, пунктах щеплення амбулаторій загальної практики сімейної медицини нашої громади було вакциновано 731 особу
За даними комунального підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» міської ради впродовж минулого тижня, з 8 по 14 листопада, у Центрі вакцинації населення, пунктах щеплення амбулаторій загальної практики сімейної медицини було вакциновано 731 особу, з них 257 осіб отримали ІІ дозу вакцини.
15-16 листопада зробили щеплення 318 жителів громади, зокрема у Центрі вакцинації населення- 96 осіб.
Наголошуємо, вакцинація залишається єдиним ефективним способом захистити себе та своїх рідних від коронавірусної хвороби.
Надзвичайно важливо вакцинуватися людям із груп ризику — людям, старшим 60 років, із супутніми захворюваннями, як-то онкологічні недуги, серцево-судинні захворювання, діабет, а також рідним та людям, які проживають із ними або доглядають за ними.
Центр вакцинації населення в м. Іллінці працює щоденно з 9.00 до 17.00 за адресою: вул.Соборна, 25.
В Іллінецькій, Борисівській, Жорницькій, Сороцькій амбулаторіях загальної практики сімейної медицини функціонують постійні пункти щеплення, які працюють з 8.30. до 15.00.
Бабинській АЗПСМ функціонує тимчасовий пункт щеплення, що працює у вівторок, четвер з 10.00-14.00.
У наявності в доступній кількості вакцини – Pfizer, AstraZeneca, Coronovac, Moderna. Всі охочі можуть вакцинуватися як в Іллінцях, та і в старостинських округах.
Leave a reply