Вручили державні нагороди нашим землякам - учасникам АТО

20 вересня в актовій залі Іллінецького державного аграрного коледжу відбулося урочистосте вручення почесної відзнаки Президента України «За участь в антитерористичній операції» нашим землякам – звільненим військовослужбовцям, які були призвані до лав Збройних Сил України під час часткової мобілізації на захист суверенітету й  незалежності України.

Захисників Української держави привітали з цією подією заступник голови райдержадміністрації Валентина Поїзд, заступник голови районної ради Віктор Нечипоренко, Іллінецький міський голова Володимир Ящук. Вони подякували іллінчанам за мужність і патріотизм, гідне виконання військового обов’язку, захист рідної держави від агресора.

 «Я вдячний кожному з хлопців, присутніх у залі, та усім нашим землякам,  які на передовій захищають рідну землю. Ви – приклад патріотизму і відповідальності за свою країну для молодого покоління, для усіх нас. Ви – справжні герої», – Іллінецький міський голова Володимир Ящук.

Володимир Миколайович запевнив, що міська влада робитиме все можливе для того, аби допомогти бійцям та їхнім родинам. Він побажав миру в країні та благополуччя для кожної родини.

Передав вітання від воїнів з передової голова громадської організації Микола Стельмащук, подякував сільгоспвиробникам, підприємцям району, колективам шкіл, дитячих садочків, організацій та всім небайдужим, хто завжди допомагає  готувати гостинці для воїнів.

Затамувавши подих, слухали студенти Романа Смішного, який згадав епізод із пережитого: «Коли тримали оборону Донецького аеропорту, ніхто не міг передавати бійцям допомогу, а іллінецькі волонтери зуміли доставити тепле взуття та іллінецьке молоко, медикаменти, які були вкрай необхідні на той час». Він закликав студентів доре навчатись,  зауваживши, що сьогодні чимало юнаків та дівчат  боронять східні рубежі держави.

Хвилиною мовчання присутні згадали наших земляків, які віддали своє життя за процвітання нашої держави.

По завершенні учасники заходу поклали квіти до пам’ятника загиблим учасникам АТО.

Leave a reply