Всеукраїнський турнір з боксу серед школярів відбувся в Іллінцях

7 – 8 вересня 2019 року на базі Іллінецької дитячо-юнацької спортивної школи під патронатом міського голови Володимира Ящука, за підтримки Вінницької обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи, відбувся VІІІ Всеукраїнський турнір з боксу серед школярів, присвячений Дню фізичної культури і спорту. З міського бюджету для організації заходу було виділено 25 тисяч гривень. Також фінансову допомогу надали спонсори.
Привітав учасників та відкрив змагання почесний гість турніру Роман Головащенко, зірка світового та українського боксу у ваговій категорії 90,7 кг, володар трьох поясів інтерконтинентального чемпіона за версією ІВО, поясів чемпіона світу за версією GВС, інтерконтинентального чемпіона за версією WВС-А, чемпіона Європи за версією ІВF.
Від імені міського голови зі словами вітань до юних спортсменів, їх тренерів та усіх любителів цього виду спорту звернулась заступник міського голови з гуманітарних питань Людмила Трохимець. Людмила Михайлівна побажала боксерам цікавих поєдинків, чесної боротьби та здобуття омріяних перемог.
«Сподіваюсь, ця подія залишить добру згадку у кожного з вас про Іллінеччину, а ваші наполегливі тренування, спортивний гарт, фізична підготовка стануть запорукою перемоги на цьому рингу», – зауважила Людмила Трохимець.
Цього року в змаганнях взяли участь 80 юних боксерів із 8 областей України: Вінницької, Тернопільської, Хмельницької, Черкаської, Закарпатської, Житомирської, Волинської та Рівненської.
Протягом двох днів відбулося понад 70 поєдинків, у ході яких іллінчани, вихованці спортивного клубу “Атлант”, показали достойні результати. З десяти наших боксерів, восьмеро стали переможцями турніру, а двоє зайняли друге місце у своїх вікових групах і вагових категоріях.
У результаті наполегливої боротьби перші місця здобули: Малашко Вадим, 2012 р.н.; Родюк Артем, 2009 р.н.; Устимчук Руслан 2010 р.н.; Моськін Микита 2009 р.н.; Оніщук Віталій 2009 р.н.; Гаврищук Олег, 2006 р.н.; Мишевський Юрій, 2005 р.н.; Письменний Микола 2002 р.н.
Бронзовими призерами стали – Романов Максим, 2005 р.н., та Камінський Іван, 2004 р.н.
Такими здобутками юні спортсмени завдячують своєму тренеру Олегові Дяченку, справжньому фанату своєї справи та організатору турніру.

Leave a reply