Вшанували людей старшого покоління

1 жовтня в Україні відзначається подвійне свято – День людей похилого віку та День ветерана, що засвідчують глибоку повагу українського суспільства до людей старшого покоління. Це прекрасна  можливість висловити слова вдячності ветеранам війни і праці, нашим батькам, дідусям та бабусям, всім тим людям, за чиїми плечима тернисті життєві дороги, за доброту і мудрість, багаторічну самовіддану працю на благо нашого краю та рідної держави.

Традиційно у цей день заступник міського голови Людмила Трохимець зустрічається з представниками Іллінецької міської організації ветеранів України, щоб від міського голови та депутатів міської ради привітати ветеранів зі святом, подякувати за активну громадську діяльність та небайдужі серця. Людмила Михайлівна є досить частим гостем  ветеранської організації, тож такі зустрічі завжди щирі, душевні, теплі.

«Люди старшого покоління – це втілення народної мудрості та колосальний життєвий досвід, – звернулась до присутніх Людмила Михайлівна. – Приємно, що багато із вас веде активний спосіб життя. Ви берете неоціненну участь в патріотичному вихованні молоді, займаєтесь мистецтвом та творчістю, переймаєтесь суспільними проблемами, є надійною підтримкою та добрими порадниками для свої рідних.

У цей день я низько схиляю перед вами голову. Від усієї громади дякую міській організації та особливо голові Михайлу Прокоповичу Танасієнку за величезну роботу у напрямку військово-патріотичного виховання дітей та молоді, за ознайомлення їх з історією рідного краю, розповіді про відомих людей громади – патріотів своєї Батьківщини. Сердечно зичу всім міцного здоров`я, довгих років життя, родинного тепла, любові та душевного спокою. Нехай завжди вас оточують увагою і піклуванням близькі люди, нехай тішать своїми успіхами діти, внуки, правнуки, і нехай ніщо не засмучує ваші будні».

З нагоди Дня ветерана  активістам ветеранської організації було вручено подяки міського голови за значний особистий внесок у розвиток ветеранського руху,  багаторічну громадську діяльність, спрямовану на вирішення проблем ветеранів, активну життєву позицію й пам’ятні подарунки.

Голова Іллінецької міської організації ветеранів Михайло Танасієнко від щирого серця привітав присутніх зі святом  й  від імені всіх ветеранів подякував  за увагу та турботу міської влади про людей похилого віку.

Leave a reply