Вшанували пам'ять двічі Героя Радянського Союзу Івана Никифоровича Бойка

Вшанували пам'ять двічі Героя Радянського Союзу Івана Никифоровича Бойка
Сьогодні 110 років від дня народження нашого славетного земляка, двічі Героя Радянського Союзу, командира 64-ї гвардійської танкової бригади, гвардії-полковника Івана Никифоровича Бойка.
Вшановуючи подвиг Івана Никифоровича у роки Другої світової війни, Іллінецький міський голова Володимир Ящук, заступник міського голови з гуманітарних питань Людмила Трохимець, голова районної ради організації ветеранів України Павло Муренко, в.о.старости Жорницького старостинського округу Оксана Письменна, представники педагогічного та учнівського колективів Жорнищенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, поклали квіти до пам’ятника Івану Бойку в селі Жорнище на батьківщині Героя.
«Ми висловлюємо нашу повагу до цієї легендарної людини за його мужність, героїзм, патріотизм у роки Другої світової війни, талант військового стратега. Іван Никифорович є прикладом для нинішніх і прийдешніх поколінь як потрібно виконувати свій військовий обов’язок, захищати Батьківщину, свій рідний край, родину. Звертаюсь саме до молоді берегти та шанувати пам’ять про Героя», – сказав у своєму виступі Володимир Ящук.
Leave a reply