[:ua]Ветерани вшанували пам’ять загиблих бійців АТО під Дебальцевим[:]

[:ua]

Минуло чотири роки від трагічних боїв за Дебальцеве. Місто, що є великим залізничним вузлом, мало стратегічне значення, то ж російські окупанти прагнули його захопити будь-якою ціною. Криваві бої за Дебальцеве стали одним з найтрагічніших та суперечливих етапів війни на сході України. 
18 лютого, у понеділок, учасники бойових дій в зоні проведення АТО та волонтери, члени районної громадської організації «Спілка учасників АТО та ветеранів інших бойових дій», вшанували пам’ять славних синів України, загиблих у боях під Дебальцевим, згадали Героїв хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятника, встановленого на честь наших земляків, які загинули в зоні АТО. 
“Ми не маємо морального права забути про жодного бойового побратима, жодного Героя, хто віддав своє життя за збереження української державності, маємо робити все, аби про них знали й пам’ятали наші сучасники та майбутні покоління”, – зазначив голова районної громадської організації «Спілка учасників АТО та ветеранів інших бойових дій» Микола Стельмащук.

[:]

Leave a reply