[:ua]Вшанували учасників бойових дій на території інших держав[:]

[:ua]

15 лютого, до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану, в районному будинку культури відбулися урочистості.
Участь в урочистих заходах взяли голова районної державної адміністрації Андрій Лисак, заступник голови районної ради Віктор Нечипоренко, Іллінецький міський голова Володимир Ящук, учасники бойових дій на території інших держав та члени їх родин, представники трудових колективів, громадськість та молодь Іллінеччини.
Хвилиною мовчання присутні в залі вшанували пам’ять жителів району, які загинули в Республіці Афганістан.
З глибокою повагою та побажаннями міцного здоров’я, миру, добра звернулися до тих, хто брав участь у бойових діях та миротворчих місіях на території інших держав голова районної державної адміністрації Андрій Лисак, заступник голови районної ради Віктор Нечипоренко, Іллінецький міський голова Володимир Ящук.
«У цей день ми вшановуємо тих іллінчан, кому довелося воювати в чужих країнах, брати участь у локальних війнах та у врегулюванні воєнних конфліктів за межами нашої держави. Куди б не закидала доля наших земляків вони завжди чесно й сумлінно виконували свій військовий обов’язок». 
Дякую вам, шановні учасники бойових дій, за вірність військовій присязі, за мужність і героїзм, за високу громадянську відповідальність, за турботу родин загиблих побратимів і патріотичне виховання молодого покоління. Ми пам’ятаємо про загиблих, а також схиляємо голови перед їх подвигом та мужністю, – сказав у своєму виступі Володимир Ящук.
З нагоди свята керівники району та Іллінецької міської ОТГ вручили учасникам бойових дій на території інших держав Подяки районної державної адміністрації і районної ради, Почесні грамоти Іллінецької міської ради.
Привітав своїх бойових побратимів голова Іллінецької районної спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Василь Білозор, зазначивши, що вони чесно виконували свій військовий обов’язок тоді, ще зовсім юними, і сьогодні залишаються в строю, приділяючи особливу увагу патріотичному вихованню молоді.
Особливо теплими та хвилюючими були віршовані вітання матері воїна – афганця Бортнюк Світлани Олександрівни. 
Аматори самодіяльного мистецтва районного будинку культури привітали присутніх тематичною концертною програмою.
Після урочистостей учасники заходу урочисто поклали квіти та схилили голови у скорботному мовчанні перед світлою пам’ятю воїнів-афганців, які віддали своє життя, виконуючи свій громадянський та військовий обов’язок.

[:]

Leave a reply