Вшанування пам'яті видатного педагога та композитора

Нещодавно в Іллінецькому дошкільному навчальному №1 «Сонечко» було відкрито меморіальну дошку композитору, талановитому педагогу Олександру Йосиповичу Пільчену. Більше 40 років Олександр Пільчен працював музичним керівником у цьому закладі дошкільної освіти. Композитор написав багато вокально-хорових творів, різних за жанром і характером. Його пісні хвилюють чарівними мелодіями, щирістю почуттів, нев’янучим орнаментом народності. 
На урочистому заході були присутні заступник міського голови Людмила Трохимець, начальник управління освіти Іллінецької міської ради Світлана Крот, директор Центру культури, мистецтв та естетичного виховання міської ради Микола Романов, керівники освітніх установ та закладів культури Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади, громадськість міста.
У своєму виступі Людмила Трохимець, звертаючись до дружини музиканта Олени Іванівни та всіх учасників заходу, зазначила, що Олександр Пільчен був видатним педагогом і талановитим композитором, який своєю творчістю прославляв рідне місто та свій край.
Редактор районної газети «Трудова слава», поетеса Наталія Таранюк у своєму виступі згадала про те, що їй свого часу доля подарувала унікальний шанс працювати разом з такою неординарною людиною як Олександр Йосипович. Завдячуючи його таланту багато з її ліричних віршів покладено на музику.
Завідувач дошкільного навчального закладу «Сонечко» Галина Матящук зазначила, що не кожен з педагогів володіє таким даром – розуміти маленькі дитячі душі, вміти відкривати в дошкільнятах майбутніх талановитих музикантів та співаків.
Присутні поклали квіти до меморіальної дошки Маестро. Дружина Олександра Пільчена Олена Іванівна, яка проживає зараз у далекому німецькому місті Дрезден, подякувала усім землякам за те, що шанують пам’ять про її чоловіка та бережуть його творчу спадщину.

Leave a reply