Ви – надія України, майбутнє нашої держави

З такими словами заступник міського голови  Людмила Трохимець звернулась до студентів Іллінецького державного аграрного коледжу, вітаючи їх з Міжнародним днем студента.

«Роки студентства — один з найважливіших і найкращих періодів у житті кожної людини.  Здобуваючи вищу освіту, ви отримуєте знання, які згодом стануть основою вашої професійної діяльності. Активне студентське життя дає вам можливість набути колосального досвіду, який формує вас як самостійних та небайдужих громадян.

З впевненістю скажу, що студентство — рушійна сила нашого суспільства. Ви — сьогодення, яке вже творить майбутнє. Ваші знання,  нове бачення та креативні ідеї — це основа якісних змін у нашій державі. Тож будьте вірними своїм переконанням, ніколи не зупиняйтеся на досягнутому, долайте виклики та перешкоди й з впевненістю йдіть до поставлених цілей.

Щиро зичу вам міцного здоров’я, мирного неба, успіхів у навчанні та житті, невичерпного оптимізму, впевненості у власних силах, здійснення усіх найсміливіших прагнень і сподівань. Нехай ваші студентські роки будуть сповнені незабутніх моментів та яскравих вражень, а отримані у коледжі знання стануть міцним фундаментом для успішного та щасливого майбуття».

Кращим студентам коледжу, відмінникам навчання, які  беруть  активну  участь у громадському житті навчального закладу та міської об’єднаної територіальної громади, заступник міського голови вручила грамоти міської ради та пам’ятні подарунки.

Leave a reply