Виїзне засідання колегії головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області

25 жовтня на Іллінеччині відбулося виїзне засідання  колегії при начальнику головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області, в якому взяли участь: заступник голови – директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ігор Івасюк, голова Іллінецької райдержадміністрації Андрій Лисак, заступник начальника управління Держпраці у Вінницькій області  Юрій Ковальчук, перший заступник Іллінецького міського голови Олег Дмитрик.

У ході колегії обговорювалися питання: «Про підсумки роботи головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області за 9 місяців поточного року», «Про реалізацію завдань Стратегії  модернізації та розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року щодо виявлення та реагування на виявлені ознаки тінізації заробітної плати»,  «Про аналіз контрольно – перевірочної роботи головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області», «По стан виконання в органах Пенсійного фонду України у Вінницькій області Закону України «Про звернення громадян», «Про виконання вимог антикорупційного законодавства  в органах Пенсійного фонду України у Вінницькій області» та ряд інших питань.

Учасників зібрання привітав голова Іллінецької районної державної адміністрації та зробив коротку презентацію району і його досягнень.

Перший заступник Іллінецького міського голови Олег Дмитрик презентував Іллінецьку об’єднану територіальну громаду .

«Органами Фонду продовжується робота, спрямована на виявлення фактів тіньової зайнятості, підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині нарахування та виплати мінімальної заробітної плати та забезпечується ефективна співпраця з органами Держпраці, Фіскальної служби України та соціальними партнерами. По області відслідковується позитивна динаміка в зростанні кількості застрахованих осіб – найманих працівників. Станом на 01.10.2017 року їх кількість  з початку року зросла на 8,6 тисяч, або 2,7 % і загальнакількістьстановить 320,8тис осіб» ,- зазначила начальник Головного управління Пенсійного Фонду України у Вінницькій області Олена Корчака.

Ігор Івасюк подякував  учасникам колегії за роботу. Зауважив, що проведена титанічна  робота працівниками управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області. « Курс реформ, які ініціює наш Уряд, стосується кожної родини, сім’ї та кожного зокрема. Реформи мають бути реальними. Прийняття пенсійної реформи  мотивує нашу молодь думати про майбутнє вже сьогодні. І насамперед це стосується питання легалізації праці,  А  тому  реформа щодо пенсійного забезпечення буде реалізована сповна і ви  наполегливо працюєте в цьому напрямку», – зазначив заступник голови   облдержадміністрації.

 

Leave a reply