Виховання екологічної компетентності малюків

Виховати справжню Людину поза природою абсолютно неможливо. Гармонійна особистість народжується лише від гармонії з довкіллям. Саме тому Іллінецький дошкільний навчальний заклад № 4 «Малятко» працює за екологічно – природничим напрямком.

Так, в садочку постійно проводяться  різноманітні форми роботи, цікаві заходи, природничі акції. Взимку, за допомогою батьків, були виготовлені  годівнички, і діти мали змогу піклуватися про пернатих та спостерігати за ними. З приходом весни спільними зусиллями виготовили та розвішали по території садочку шпаківні.

 Долучаються наші вихованці до проблем екології. Так, вихователь дітей старшої групи С. Зінченко навчає дітей  через вміння спостерігати, досліджувати все, що їх оточує, любити свій рідний край як щось неповторне.  Займаючись пошуково – дослідницькою діяльністю, діти старшої групи досліджували всі позитивні та негативні властивості пластикових пляшок та поліетиленових пакетів і негативний вплив Їх на навколишнє середовище.  З великою цікавістю діти знайомилися з вирішенням цієї проблеми у нашому місті. І ще раз переконалися, що із шкідливого сміття можна отримати користь для довкілля.

Leave a reply