Вихованці дитячої музичної школи стали переможцями Міжнародного багатожанрового дистанційного фестивалю-конкурсу "Зірковий драйв"

Вихованці дитячої музичної школи стали переможцями Міжнародного багатожанрового дистанційного фестивалю-конкурсу "Зірковий драйв"
Наші діти та молодь активні, цілеспрямовані, талановиті, підтвердженням цих слів є перемога вихованців Іллінецької дитячої музичної школи у Міжнародному багатожанровому дистанційному фестивалі-конкурсі “Зірковий драйв”, який проходив 13 лютого 2021 року в м. Запоріжжі.
Привітати конкурсантів та їх викладачів завітали до школи Людмила Трохимець, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, та Юлія Весна, начальник управління культури Іллінецької міської ради.
Дипломи, кубки та медалі, як лауреати І ступеня, від організаторів фестивалю-конкурсу отримали вихованці Сергія Мочульського – ансамбль гітаристів; учні Світлани Момот – ансамбль скрипалів “Камертон”; юні піаністки класу Алли Юзвенко – Мельничук Олена, учениця 2-го класу, котра разом зі своїм викладачем стала лауреатом 1-го ступеня, Якименко Анна, учениця 6-го класу та Лозун Софія, учениця 6-го класу, лауреатки 2- го ступеня. Подяками за збереження і розвиток культури регіонів України, творчі здобутки, відданість обраній справі, злагоджену спільну співпрацю, спрямовану на розвиток талановитих дітей та обдарованої молоді було відзначено наставників юних музикантів.
Також діти отримали в дарунок від управління культури міської ради солодощі!
Вітаємо  переможців та лауреатів фестивалю-конкурсу “Зірковий драйв”, їх викладачів та зичимо нових успіхів і досягнень!
Leave a reply