Вихованці музичної школи - учасники ІІ Міжнародному  конкурсі духової музики «VIN VENTI»

Творчі й обдаровані діти Михайло Гусарін та Валентин Дяченко, вихованці Іллінецької дитячої музичної школи,  брали участь у ІІ Міжнародному конкурсі духової музики «VIN VENTI», що проходив 21-23 листопада у м.Вінниці.

У  конкурсі змагалися понад 120 учасників – солісти-інструменталісти дерев’яних, духових та мідних інструментів з 40 мистецьких шкіл та навчальних закладів усіх рівнів акредитації як  України  і  зарубіжжя – Німеччини та Польщі.

Цікаве та серйозне було змагання, адже до складу журі увійшли видатні діячі галузі культури і мистецтва з різних регіонів України та Європи. Оцінювалися майстерність та віртуозність, враховувались технічні сторони твору, динамічність, вміння розкрити художній зміст твору.

Учні викладача Віталій Нікітін, у супроводі концертмейстра Валентини Заболотної, показали виконавську майстерність на тромбоні та флейті. За оцінками журі  Михайло Гусарін зайняв ІІІ місце, а гру Валентина Дяченка члени журі відмітили і включили до десятки успішних учасників.  Але, незважаючи на результат, для наших хлопців, Михайла та Валентина, це був ще один крок до вдосконалення виконавської майстерності, безцінний досвід змагань на високому рівні, спілкування з творчими людьми, участь у презентаційних майстер-класах.

Участь у таких конкурсах є доказом, що духові інструменти не втрачають популярність.

Leave a reply