Виховуємо майбутніх захисників Вітчизни

Сьогодні патріотичне виховання молоді є не лише одним із важливих напрямків у навчально-виховному процесі – в сучасних політичних умовах воно стало пріоритетним, адже на сході нашої Батьківщини вже четвертий рік проводиться антитерористична операція, в якій беруть участь і наші земляки.

З метою забезпечення високого рівня знань предмета “Захист Вітчизни” та військово-патріотичного виховання школярів, на вимогу Указу Президента України  від 13.10.2015 р. «Про національно – патріотичне виховання молоді» 20 грудня  учні 11 – х  класів шкіл міста, які вивчають предмет “Захист Вітчизни”, відвідали військову частину   А 0707  у  м.Гайсин.

Під керівництвом  методиста методичного кабінету управління освіти Іллінецької міської ради Анатолія Фаріона та представників районного об’єднаного військового комісаріату, вчителів курсу «Захист Вітчизни» старшокласники мали змогу ознайомитися із сучасним озброєнням та військовою технікою.  Школярі також  оглянули казарми військовослужбовців, побачили  їх  побут.  У клубі військової частини майбутні призовники переглянули  фільм про будні військовослужбовців. На завершення усіх пригостили солдатським обідом, який гостям припав до смаку.

Екскурсія  була цікавою, насиченою, сповненою нових вражень. Подібні заходи не вперше проводяться у цій військовій частині. Наші військовослужбовці намагаються бути відкритими, демонструючи, що український солдат є патріотом своєї Батьківщини, а  професія військового престижна та цікава.

Leave a reply