Виховуємо разом із «Добробутом»

Вихованці КЗ Іллінецький ДНЗ №» «Пролісок» в усі пори року мають можливість спостерігати за роботою комунального підприємства «Добробут». Робота «Добробуту» для педагогів закладу є гарним наочним посібником з економічного, естетичного, екологічного та трудового виховання дітей.

Проводячи із дітьми пішохідні переходи, екскурсії, туристичні походи в будь – які куточки міста Іллінці, можна зустріти працівників комунального підприємства або подивитись на результат їх роботи. Вихованці через спостереження за роботою «Добробуту»:

  • вчаться цінувати працю людей різних професій;
  • вчаться доглядати за квітами та деревами;
  • вчаться основам еколого – економічного виховання;
  • у дітей розвивається естетичний смак, адже спостереження за зеленими насадженнями, чистими вулицями дає дітям поняття про те, що необхідно і цілком можливо зробити світ навколо себе кращим, можливо додати яскравих фарб у кожен куточок;
  • цілі лавочки, доглянуті клумби, чисті сміттєві баки спонукають дотримуватись культури поведінки та естетики життєдіяльності.

Діти знайомі із багатьма працівниками «Добробуту», знають їх імена. Ті ж, у свою чергу, завжди приязні із дітьми, дозволяють спостерігати за своєю роботою, розшлядати техніку або інструменти, ніколи не відмовляються розповісти про особливості виконуваних робіт. Часто вихованці навіть аплодують працівникам підприємства: дяді Юрі, який майстерно управляється із екскаватором; міцним чоловікам, які легко закидають важкі здоровенні пиньки на причіп трактора; жінкам, які із непотрібних пляшок створюють ціле озеро; електрику, який міняє лампочки по території закладу на висоті та багатьом іншим працівникам.

Також, подорожуючи містом, діти заходять до Іллінецької міської ради, щоб подивитись, де та хто дає гроші на виконання усіх цих робіт. Тут вони мають змогу поспілкуватись із працівниками міської ради, відпочити та відповісти на безліч запитань відвідувачів міської ради.

Із нетерпінням чекають малюки «Проліска» закінчення робіт на території «Добробуту», щоб здійснити ще одну цікаву подорож: подивитись на парники та неймовірно красиві квіти, побачити відомий усім прес для пакування пляшок, велику та маленьку техніку і багато – багато іншого.

Leave a reply