Виконавчий комітет Іллінецької міської ради оголошує конкурс з перевезення пасажирів на  приміському автобусному  маршруті загального користування «Бабин - Іллінці»

Виконавчий комітет Іллінецької міської ради оголошує конкурс з перевезення пасажирів на  приміському автобусному  маршруті загального користування «Бабин - Іллінці»

        Конкурс (засідання конкурсного комітету) відбудеться 28 грудня 2021 року о 10.00 год. у приміщенні Іллінецької міської ради.

      Для участі у конкурсі з перевезення пасажирів на приміському автобусному  маршруті загального користування «Бабин – Іллінці» перевізник-претендент повинен мати достатню кількість транспортних засобів для виконання перевезень та достатню кількість резервних одиниць. Структура автопарку має відповідати таким  критеріям:

1) для забезпечення належної якості та безпеки перевезень пасажирів на  міських автобусних маршрутах загального користування транспортний засіб визначається згідно з Порядком визначення класу комфортності автобусів, сфери їхнього використання за видами сполучень та режимами руху, затвердженим наказом Міністерства транспорту та зв`язку України від 12.04.2007 № 285.

2) рухомий склад, що пропонується перевізником-претендентом  для перевезення пасажирів на маршрутах, повинен за технічними та екологічними показниками, пасажиромісткістю відповідати вимогам чинного законодавства у сфері автомобільного транспорту.

       Розмір плати за участь у конкурсі становить 1700,00 грн.

       Документи для участі в конкурсі подаються до Іллінецької міської ради за адресою: 22700, м. Іллінці, вул. Соборна, 19, з 8.00 до 17:00 год. Кінцевий строк прийняття документів для участі в конкурсі 15:00 год. 17.12.2021.       

       Бланки документів для участі в конкурсі можна отримати в Іллінецькій міській раді.

     

 

Leave a reply