Визначено пріоритети на цей рік в галузі культури

З ініціативи Іллінецького міського голови Володимира Ящука за участі його заступників та начальника фінансового управління відбулась зустріч з начальником управління культури міської ради Юлією Левченко, головним бухгалтером Анжелою Колесник, директором комунального закладу «Центр культури, мистецтв та естетичного виховання Іллінецької міської ради» Миколою Романовим, у ході якої було обговорено пріоритети на 2020 рік. Йшла мова про розвиток туризму в громаді, функціонування закладів культури в сільській місцевості, модернізацію бібліотек, культурні проекти та заходи, які планується провести в цьому році, матеріально-технічне забезпечення галузі.

Серед пріоритетних завдань на цей рік – капітальний ремонт покрівлі приміщення Іллінецької міської мультимедійної бібліотеки, ремонт міського будинку культури та вирішення питання щодо отоплення закладу культури, завершення ремонту дитячої музичної школи, створення на базі Красненьківської сільської бібліотеки сучасного мультимедійного інформаційного центру.

Володимир Миколайович наголосив, що міська рада підтримуватиме всі гарні починання та задуми, котрі даруватимуть людям радість та прославлятимуть наш край.

Leave a reply