XVII обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад

Іллінецька міська об’єднана територіальна громада навесні 2020 року брала участь у XVII обласному конкурсі проєктів розвитку територіальних громад, на який подала проєкт «Спортивний інвентар – у школи Іллінецької міської ОТГ». Завдяки чому отримала фінансову підтримку з обласного бюджету в сумі 136,9 тис грн для його реалізацію.
Сесією Іллінецької міської ради було виділено на співфінансування проєкту 10 тис грн.
Придбання спортивного обладнання для шкіл Іллінецької міської ОТГ було проведено через систему «Prozorro». Переможцем торгів став ФОП Андреєва Д.Б. Сума економії відповідно до системи закупівель становила майже 32 тис грн.
Для шкіл громади закуплено гімнастичні мати, канати, лавки, тенісні столи, м’ячі футбольні, баскетбольні, волейбольні, шведські стінки, шашки, шахи тощо. При розподілі спортивного обладнання враховувався насамперед контингент дітей, який навчається у закладах загальної середньої освіти. Не залишилися без уваги й 6 філій навчальних закладів у селах.
Відрадно, що новий 2020 – 2021 навчальний рік учителі фізичної культури закладів освіти Іллінецької міської ради розпочали з новим спортивним інвентарем.
Leave a reply