Як відзначатимемо в громаді Великдень в умовах воєнного стану

Як відзначатимемо в громаді Великдень в умовах воєнного стану
Особливості відзначення Великодня на території Іллінецької міської територіальної громади в умовах правового режиму воєнного стану обговорили під час зустрічі Іллінецького міського голови Володимира Ящука з благочинними та священниками Православної Церкви України та Української Православноі Церкви за участі заступників міського голови, старост та начальника сектору поліцейської діяльності 1 відділу поліції 5 Вінницького районного управління поліції ГУНП у Вінницькій області Максима Боднюка.
 
«За тиждень будемо святкувати одне із найбільших православних свят – Воскресіння Христове! На жаль, знову відзначатимемо Великдень в надзвичайних умовах. У попередні роки в умовах пандемії коронавірусу та карантинних обмежень, цьогоріч – в умовах повномасштабного російського вторгнення, – звернувся до присутніх Володимир Ящук. – Звичайно Великодні Богослужіння ніхто відміняти не буде, однак маємо подбати про безпеку вірян кожного храму та дотримання вимог у зв’язку з воєнним станом в нашій державі.
 
То ж звертаюсь до вас з проханням, щоб Великодні служби та освячення великодніх страв відбувалися з урахуванням комендантської години, яка триває з 22.00 до 6.00 та не змінюватиметься у святкові дні».
 
Уповноважені представники Православної Церкви України та Української Православної Церкви запевнили, що будуть дотримуватися вищезазначених обмежень, адже розуміють наскільки це важливо.
 
Пасхальні Богослужіння відбуватимуться в храмах громади вранці у неділю, 24 квітня, з 6.30-7.00 години, а освячення великодніх кошиків буде проводитися після Божественної Літургії.
Leave a reply