З 1 квітня починається весняно-літня заборона на вилов риби: про що варто знати іллінчанам

З 1 квітня починається весняно-літня заборона на вилов риби: про що варто знати іллінчанам

З 1 квітня встановлюється весняно-літня заборона на вилов водних біоресурсів на період нересту риби і відтворення інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Вінницької області, повідомляє  на своїй офіційній сторінці Управління Державного агентства рибного господарства у Вінницькій області.

Терміни заборони триватиме у річках та їх притоках з 1 квітня по 20 травня (включно), у водосховищах, озерах, ставках з 1 квітня по 09 червня (включно), за винятком ізольованих природних або штучно створених водних об’єктів, наданих у користування для потреб аквакультури. Вилов раків у всіх рибогосподарських водоймах  забороняється з 1 квітня по 09 червня (включно).

Разом з тим оголошуються нерестовищами всі річки, водосховища, придаткові водойми та інші рибогосподарські водні об’єкти Вінницької області, які знаходяться у зоні контролю Управління Державного агентства рибного господарства у Вінницькій області, за виключенням водойм, наданих в оренду суб’єктам господарювання, що здійснюють свою діяльність на умовах аквакультури та крім місць, де дозволяється любительський вилов риби однією поплавковою або донною вудкою із одним гачком і спінінгом з берега.

Також  під час нересту риби забороняється проводити в рибогосподарських водних об’єктах та в прибережних захисних смугах днопоглиблювальних, вибухових, бурових, сейсмологічних робіт, видобуток гравію та піщано-ракушкової суміші.

Використання заборонених знарядь лову є грубим порушенням правил рибальства, за яке передбачена відповідальність згідно ч. 4 ст. 85 КУпАП.

Про  порушення правил рибальства, збуту водних біоресурсів чи заборонених знарядь повідомляти на «гарячу лінію» рибоохоронного патруля Вінниччини за телефонами: 068 – 018-37-52 або 073 – 004-86-06 (цілодобово).

Leave a reply