З 1 серпня розпочинає роботу державний реєстратор юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців відділу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та місця проживання міської ради

Про це на оперативній нараді в  міського голови Володимира Ящука за участі заступників, в.о. старост, начальників  управлінь та відділів, працівників апарату міської ради, головного лікаря комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги», директора комунального закладу «Центр культури, мистецтва та естетичного виховання Іллінецької міської ради» інформувала начальник відділу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та місця проживання міської ради – державний реєстратор Наталія Геновська.

Зокрема Наталія Іванівна розповіла, що відділом державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та місця проживання здійснюється державна реєстрація права власності на квартири, житлові будинки, будівлі, споруди нежитлові приміщення, майнові комплекси, земельні ділянки; проводиться державна реєстрація договорів оренди, права користування та інших видів речового права. Державна реєстрація права власності та інших речових прав проводиться в межах Вінницької області. Також здійснюється реєстрація та зняття з реєстрації місця проживання.

За І півріччя 2017 року зареєстровано 1488 заяв про державну реєстрацію прав та інших видів речового права, що принесло в міський бюджет 191 380  грн, 470 осіб зареєстровано та знято з реєстрації місця проживання, складено 61 протокол за порушення реєстрації місця проживання, видано 2437 довідок.

Начальник відділу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та місця проживання міської ради розповіла, що було досить багато звернень та нарікань громадян на те, що в районі не проводиться реєстрація юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців. Багатьом людям, аби зареєструвати підприємство, організацію, установу, внести зміни в установчі документи чи розпочати власну справу доводилось їздити в сусідні райони. Це створювало чимало незручностей. На 17 сесії міської ради, яка відбулась 26 липня, депутати підтримали ініціативу увести до штату відділу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та місця проживання міської ради ще одну посаду державного реєстратора, який буде здійснювати державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців. Спеціаліст, котрий має відповідну фахову підготовку, вже прийнятий на роботу та зможе надавати відповідні послуги не лише жителям міської об’єднаної територіальної громади, а жителям району та області.

Нагадаємо, що державні реєстратори прав на нерухоме майно Іллінецької міської ради здійснюють прийом документів щоденно, крім вихідних за адресою: м. Іллінці, вул. Європейська, 15 (будинок побуту ІІ- поверх).

Leave a reply