З 14 лютого відновлюється освітній процес у закладах загальної середньої освіти для учнів 1-11 класів

З 14 лютого відновлюється освітній процес у закладах загальної середньої освіти для учнів 1-11 класів

З понеділка, 14 лютого, в Іллінецькій міській територіальній громаді відновлюється освітній процес у закладах загальної середньої освіти для учнів 1-11 класів.

Таке рішення прийнято сьогодні, 11 лютого, на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, під головуванням міського голови Володимира Ящука.

Консультант комунального закладу «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» міської ради Ольга Ярославська розповіла, що щоденно відбувається моніторинг стану захворюваності серед учнів закладів загальної середньої освіти та вихованців дошкільних навчальних закладів, і цей показник наразі не перевищує 8%. Тому немає необхідності продовжувати дистанційне навчання.

Також про стан справ на території Іллінецької міської територіальної громади  щодо захворюванності на коронавірусну хворобу та про заходи, які вживаються щодо протидії пандемії COVID-19 розповів головний лікар комунального підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» міської ради Олександр Бабушок.

Він повідомив, що з 7 по 10 лютого на території нашої громади із 65 досліджених ПЛР-зразків та 116 експрес-тестів, коронавірус підтверджено у 45 осіб, серед яких 5 дітей. У 10 хворих діагностовано пневмонію, з них 7 пневмонії, спричинені COVID-19. 3 хворих у зв’язку з ускладненням хвороби госпіталізовано, 4 – лікуються амбулаторно.

Олександр Миколайович наголосив, що наразі спостерігається зменшення кількості хворих на COVID-19, як серед дорослого населення, так і серед дитячого.     

Таким чином, за результатами доповідей вирішено з 14 лютого відновити освітній процес у закладах загальної середньої освіти.

Управлінню освіти міської ради спільно з директорами навчальних закладів доручено забезпечити дотримання в навчальних закладах освіти протиепідемічних вимог; систематично проводити в приміщеннях закладів, харчоблоках комплекс протиепідемічних заходів, прибирання та провітрювання; посилити інформаційно-розʼяснювальну роботу щодо суворого дотримання санітано-гігієнічних норм і правил запобіганню поширення інфекційних хвороб; проводити щоденний моніторинг захворюваності дітей в усіх вищеназваних навчальних закладах.

Leave a reply