З 19 квітня в Іллінецькій міській територіальній громаді відновлюється освітній процес у закладах загальної середньої освіти для учнів 1-4 класів

З 19 квітня в Іллінецькій міській територіальній громаді відновлюється освітній процес у закладах загальної середньої освіти для учнів 1-4 класів

З понеділка, 19 квітня, в Іллінецькій міській територіальній громаді відновлюється освітній процес у закладах загальної середньої освіти для учнів 1-4 класів.

Таке рішення ухвалено сьогодні, 16 квітня, на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, під головуванням міського голови Володимира Ящука.

Також було прийнято рішення, з 19 квітня відновити освітній та навчально-тренувальний процес у позашкільних закладах освіти Іллінецької міської територіальної громади.

Начальник управління освіти Іллінецької міської ради Світлана Крот доповіла, що усі навчальні заклади громади готові розпочати роботу – закуплено продукти харчування, є необхідний запас дезинфікуючих засобів.

Управлінням освіти та культури міської ради спільно з директорами навчальних закладів, закладів позашкільної освіти доручено забезпечити дотримання в навчальних та позашкільних закладах освіти протиепідемічних вимог; систематично проводити в приміщеннях закладів, харчоблоках комплекс протиепідемічних заходів, прибирання та провітрювання; посилити інформаційно-розʼяснювальну роботу щодо суворого дотримання санітано-гігієнічних норм і правил запобіганню поширення інфекційних хвороб; проводити щоденний  моніторинг захворюваності дітей в усіх вищеназваних навчальних закладах.

Leave a reply