З 24 травня 2022 року відновлено роботу державного реєстратора прав на нерухоме майно щодо реєстрації нерухомості

З 24 травня 2022 року відновлено роботу державного реєстратора прав на нерухоме майно щодо реєстрації нерухомості

Україна продовжує боронитися на всіх фронтах, захищаючи у тому числі й сферу держреєстрації прав на нерухомість і бізнес.

У перший день війни, з метою недопущення зі сторони ворога будь-яких несанкціонованих дій з інформацією державних реєстрів, державою було тимчасово призупинено роботу Державного реєстру речових прав на нерухоме майно (далі – ДРРП) і Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (далі – ЄДР).

Одночасно із захистом інформації державних реєстрів, Парламентом та Урядом були розроблені нові правила проведення державної реєстрації речових прав на нерухомість і бізнес в умовах воєнного стану, основною метою яких є забезпечення в таких умовах захисту прав держави, фізичних та юридичних осіб на бізнес і нерухомість.

27 квітня 2022 року вже відновили свою роботу державні реєстратори юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців для проведення реєстрації бізнесу.

А з 24 травня 2022 року відновлено роботу державного реєстратора прав на нерухоме майно щодо реєстрації нерухомості.

Державний реєстратор Іллінецької міської ради розпочне прийом заяв та документів для державної реєстрації нерухомого майна з понеділка, 30 травня.

Leave a reply