З Днем матері привітали матерів іллінчан, які загинули захищаючи вільну і незалежну Україну

З Днем матері привітали матерів іллінчан, які загинули захищаючи вільну і незалежну Україну

В Україні традиційно в першу неділю травня відзначають День матері – свято шани, поваги та любові до найрідніших. 

У цей день низько вклоняємось і дякуємо всім мамам за їх мудрість, витримку та розуміння. Але особливої уваги та турботи в День матері потребують саме ті жінки, які втратили найдорожче – своїх дітей.

Сьогодні, коли Україна переживає нелегкі часи. Щодня за її незалежність, волю борються тисячі синів та доньок – справжніх патріотів та Героїв, які до останнього подиху залишаються вірними кожному слову військової присяги.  

За кожним подвигом такого Героя стоїть його мати – ніжна та неймовірно сильна жінка, яка знайшла у собі мужність підтримати свою дитину у боротьбі з ворогом, оберігати своїми молитвами та батьківським благословенням. Стійкість і витримка матері є не меншим подвигом, ніж стійкість її сина чи доньки в бою. 

Напередодні Дня матері заступники міського голови Олег Дмитрик та Людмила Трохимець,  депутат міської ради Леонід Змієвець відвідали матерів та дружин іллінчан, які загинули захищаючи незалежність та територіальну цілісність України, аби привітати їх зі святом і висловити слова поваги та підтримки.

Від імені міського голови Володимира Ящука, народного депутата України Олега Мейдича  подякували матерям Героїв за  їх подвиг і велику жертву, за справжніх синів, які віддали життя за світле і мирне майбутнє, за вільну і незалежну Україну.

Побажали жінкам міцного здоров’я, довгих років життя, шани й поваги від людей та вручили допомогу у вигляді продуктових наборів.

Leave a reply