З Днем Незалежності велична і свята, із днем народження, Україно!

З Днем Незалежності велична і свята, із днем народження, Україно!
Сьогодні, 23 серпня, у нашій громаді відбулись урочисті заходи, приурочені до Дня Державного Прапора України та 30-ї річниці Незалежності нашої держави.
Розпочалися урочистості з патріотичного флешмобу у виконанні вихованців дитячих хореогафічних колективів «Фантазія», «Ілляночка», «SunLife».
Далі відбулась урочиста церемонія підняття Державного Прапора України. Під звуки Державного гімну синьо-жовтий стяг легкокрилим птахом піднявся у небо на трьох найвищих флагштоках у нашому місті. Почесне право підняти Державний Прапор України було надано учасникам бойових дій в зоні проведення АТО/ООС тезкам Василям Вовченкам, синам нашого земляка Сергія Небожака, котрий віддав своє життя за соборну Україну, Дмитру й Максиму, старостам Тягунського та Якубівського старостинських округів – Вадиму Мурзаку та Олегу Громику.
Міський голова Володимир Ящук вручив державні прапори представникам усіх старостатів, як найвищий оберіг та символ єдності громади. Кожний із них буде встановлено у старостинських округах.
Володимир Миколайович привітав усіх учасників урочистого заходу зі славною історичною подією – 30-річницею Незалежності України та Днем Державного Прапора України. Подякував нашим воїнам за мужність, патріотизм та мирне небо над Іллінеччиною. Висловив слова вдячності працівникам різних галузей за сумлінну працю на благо громади та України. Побажав міцного здоров’я, добробуту, миру та злагоди.
«Україна у нас єдина, – сказав Володимир Ящук, – Пишаймось, що ми українці, творімо, працюймо і живімо для України, для її сьогодення та заради майбутнього наших дітей».
За багаторічною традицією у рамках святкування Дня Незалежності України урочисто відкрили оновлену Дошку пошани. Цьогоріч на Дошці пошани вже Іллінецької міської територіальної громади представлені світлини 48 кращих працівників різних галузей, 18 трудових колективів підприємств, організацій, установ та учнів Іллінецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, рій «Богунці», переможців ІІ етапу, переможців та призерів ІІІ етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Відзначено виробничників, працівників сільського господарства, освітян, медичних працівників, митців, депутатів міської ради, громадських активістів, ветеранів праці, представників молодого покоління, які своїми досягненнями у навчанні, спорті, творчості прославляють рідну Іллінеччину, а також людей великого творчого потенціалу, активної життєвої позиції, котрим не байдужа доля нашої громади, міста і України загалом.
На чільному місці розміщено стенд, що вшановує іллінчан – захисників суверенітету та незалежності України.
За вагомий внесок у розбудову незалежної Української держави, трудові здобутки, високий професіоналізм, відданість справі та з нагоди 30-ї річниці Незалежності України, кращих працівників, військовослужбовців, що боронять нашу країну на Сході від ворога, було відзначено Почесними грамотами голови Вінницької обласної державної адміністрації, Подяками голови Вінницької обласної ради, Грамотами Вінницької районної державної адміністрації та районної ради, Подяками Іллінецької міської ради.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Leave a reply