З досвідом іллінчан у сфері поводження з ТПВ знайомились представники Побузької селищної територіальної громади

З досвідом іллінчан у сфері поводження з ТПВ знайомились представники Побузької селищної територіальної громади
Перейняти досвід нашої громади у сфері поводження з ТПВ, їх подальшого сортування, переробки та утилізації завітала делегація із смт Побузьке Голованівського району Кіровоградської області у складі депутатів селищної ради та селищного голови В’ячеслава Купренюка.
Спілкуючись з гостями, міський голова Володимир Ящук розповів про реалізацію проєкту з будівництва сміттєсортувального комплексу та про подальші плани щодо переробки та утилізації ТПВ.
Міський голова під час розмови наголосив, що запровадження європейських підходів у сфері поводження з твердими побутовими відходами, вжиття заходів щодо поліпшення екологічної ситуації, благоустрій населених пунктів є одним із пріоритетних напрямків у роботі Іллінецької міської ради.
Гості з Побузької селищної територіальної громади отримали вичерпні відповіді на всі питання, які їх цікавили, й мали можливість більш детально дізнатись про те, як працює сміттєсортувальний комплекс, як у нас із «неліквідного» пластику виготовляють бруківку та були вражені побаченим.
У ході візиту було домовлено про налагодження подальшої співпраці в даному напрямку, адже як розповів Побузький селищний голова В’ячеслав Купренюк, найближчим часом планують реалізувати подібний проєкт й у своїй громаді.
Leave a reply