Волонтер Корпусу Миру (США) Ектор Рівера знайомився з Іллінецькою міською об'єднаною територіальною громадою

З червня 2017 року управління освіти Іллінецької міської ради за співпраці з громадською організацією «ДІАЛОГ» братиме участь у проекті Корпусу Миру (США) під назвою «Молодіжний розвиток». Протягом чотирьох днів волонтер Корпусу Миру Ектор Рівера знайомився з Іллінецькою міською об’єднаною територіальною громадою, в якій проживатиме і працюватиме два роки.

Волонтер братиме участь у проведенні літнього табору на базі шкіл громади, організовуватиме тренінги, семінари для молоді, молодіжні екологічні акції.  Він  надаватиме допомогу громаді в написанні грантів для громадських проектів,  навчатиме ефективно та мудро використовувати кошти, що надходять  з різних джерел.  Паралельно Ектор вивчатиме українську мову, знайомитиметься з культурою України, набуватиме досвід  роботи в міжнародних проектах.

Нагадаємо, що Корпус Миру  (США)  працює в 120 країнах світу. Організація сприяє миру і дружбі між людьми різних національностей і культур – саме з цією метою добровольці Корпусу Миру певний час живуть і працюють між людьми різних національностей і культур.
Корпус Миру США в Україні було засновано у 1992 році, коли український Президент Леонід Кравчук та американський Президент Джордж Буш підписали двосторонню угоду про започаткування Корпусу Миру США в Україні. Відтоді Корпус Миру США  в Україні співпрацював з багатьма прогресивними організаціями.
Leave a reply