З ініціативи громадської організації "Іллінці - наше місто" відкрито ще один дитячий майданчик

Ще однією гарною справою увінчалась діяльність громадської організації «Іллінці – наше місто». На території центрального стадіону поряд зі спортивно – оздоровчим комплексом було відкрито майданчик під красномовною назвою «Чемпіон». Це вже сьомий такий майданчик, споруджений з ініціативи громадської організації «Іллінці – наше місто», на будівництво якого  було витрачено 45 тис. грн. коштів громадської організації. Всі роботи з виготовлення та встановлення ігрового обладнання проводилися власними силами активістів за підтримки міської влади.

З цією прекрасною подією привітали іллінчан міський голова Володимир Ящук, голова районної ради Сергій Загороднюк, заступник голови райдержадміністрації Валентина Поїзд.

«Завжди приємно бути учасником таких подій. Переконаний, що малеча, котра приходитиме гратися на майданчик, змалку буде привчатися  до занять фізичною культурою та спортом, адже бачитиме приклад своїх старших товаришів – гуртківців дитячо-юнацької спортивної школи. Та й найменшим з них  буде де повести вільний час після тренувань. Міська влада готова й надалі підтримуватиме усі ідеї, які спрямовані на організацію змістовного дозвілля дітей та молоді й популяризацію здорового способу життя. Сьогодні такі майданчики з’являються не лише в місті, а й в селах об’єднаної громади».

Володимир Миколайлвич висловив щиру вдячність ініціаторам проекту, зокрема голові громадської організації «Ілінці – наше місто» Олегу Кружільному, та усім, хто долучився до цієї гарної справи, за невичерпний ентузіазм та прагнення зробити місто кращим і затишнішим.

У свою чергу Олег Кружільний також подякував усім, хто допоміг реалізувати задумане та запевнив, що є ще чимало цікавих ідей та проектів.

Найвищою ж нагородою для дорослих стала вдячність і радість дітей, для яких старалися. Першими випробовували майданчик на міцність найменші вихованці дитячо-юнацької спортивної школи та  малеча, котра прийшла з батьками на відкриття.

По завершені свята дітлахів пригостили солодощами, а дорослі, які брали участь у споруджені майданчика, зробили на згадку пам’ятне фото.

Leave a reply