З любов’ю до дітей

Під такою назвою 10 травня 2018 р. відбувся Конкурс колискової пісні дошкільних навчальних закладів Іллінецької об’єднаної територіальної громади в рамках освітнього проекту «Разом до гармонії», присвячений Дню матері, Міжнародному дню сім’ї та Дню захисту дітей.

Зі словами вітань до присутніх звернулася Світлана Крот, начальник управління освіти Іллінецької міської ради, яка зазначила, що освітній проект «Разом до гармонії» діє з часу створення об’єднаної територіальної громади. За цей час дошкільні заклади разом із батьками активно працювали над створенням  сучасних умов для перебування дітей у закладах дошкільної освіти.

Розповіла Світлана Василівна і про умови проведення конкурсу, про те, що його завданням є відродження кращих народних традицій національного виховання дітей дошкільного віку та виявлення і підтримка кращих працівників дошкільної освіти, батьків, дідусів та бабусь – знавців колискових пісень.

Програма Конкурсу була цікавою та оригінальною, кожний номер неповторний, його учасниками були представники від усіх 13 дошкільних навчальних закладів, які намагалися якнайкраще заспівати колискову пісню.

У номінації – виконання української народної колискової пісні переможцями стали:

І місце – Надія Шуляк, Красненьківський ДНЗ «Калинонька»;

ІІ місце – Ірина Фарисей, Іллінецький ДНЗ №5 «Колосок»;

ІІІ місце – Зінаїда  Васильєва, Тягунський ДНЗ «Зернятко».

У номінації – виконання колискових пісень сучасних авторів перемогли:

І місце – Світлана Карловська, Іллінецький ДНЗ №4 «Малятко» та Ірина Березовська, Пархомівський ДНЗ «Ромашка»;

ІІ місце –  дует у складі Тетяни Жук  та Валентини Шевченко, Іллінецький ДНЗ №1 «Сонечко», Альона Буховська, Іллінецький ДНЗ №2 «Пролісок».

ІІІ місце – Юлія Гончарук, Борисівський ДНЗ «Веселка», та дует у складі Володимир Палія та Олексія Степанця, Жорнищенський ДНЗ «Фіалка».

Свою любов до малюків через пісню передавали молоді матусі Катерина Паламарчук з Іллінецького ДНЗ №6 «Струмочок», Наталя Мазепа та Любов Мельник із Якубівського ДНЗ «Дзвіночок», Ганна Андрієнко із Жаданівського       ДНЗ «Берізка», Мирослава Салюк  та Надія Папкова із Володимирівського                      ДНЗ «Сонечко».

І, звичайно, окрасою всього дійства були діти, їхні щирі посмішки та радість від того, що їх люблять, від того, що вони засинають під ніжну мамину колискову пісню і бачать у своїх снах улюблені казкові персонажі. Вони усвідомлюють, що тільки дорослі можуть зробити їх щасливими.

Коло друзів дошкільної родини нашої територіальної громади стало ширшим завдяки підготовці і проведенню конкурсу, адже всі щиро вболівали одне за одного.

Leave a reply