З нагоди 28-ї річниці Незалежності України міського голову Володимира Ящука нагороджено грамотою Верховної Ради

З нагоди відзначення 28-ї річниці незалежності України у п’ятницю, 23 серпня, в обласній філармонії ім. М. Леонтовича відбулись урочистості та святковий концерт «Новий день над Україною».
У святкових заходах взяли участь голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій, голова обласної Ради Анатолій Олійник та Вінницький міський голова Сергій Моргунов.
Серед запрошених – жителі Вінниччини, трудівники та службовці, представники духовенства, учасники АТО/ООС, волонтери, громадськість регіону, а також представники іноземних делегацій та дипломатичних місій, серед яких – Віце-консул Генерального консульства Республіки Польща у Вінниці Магда Арсеніч, делегація Сьвєнтокшиського воєводства Республіки Польща на чолі з Маршалком Анджеєм Бентковські та Лодзиньського воєводства на чолі з Віце-маршалком Робертом Барилою. Ліберецький край Чехії на урочистостях представлено делегацією на чолі із заступником гетьмана Петром Тулпою. Від найближчих наших сусідів – району Сороки Республіки Молдова на Вінниччину завітала делегація на чолі з заступником голови Сороцького району Юрієм Тодеряном.
У ході урочистого зібрання низку вінничан відзначено нагородами Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, а також обласною відзнакою «За заслуги перед Вінниччиною» та Почесними грамотами облдержадміністрації та обласної Ради.
Зокрема, за вагомий особистий внесок у соціально-економічний та культурно-освітній розвиток регіону, активну громадську діяльність, багаторічну сумлінну працю і високий професіоналізм грамотою Верховної Ради України нагороджено Іллінецького міського голову Володимира Ящука.
Щиро вітаємо Володимира Миколайовича з високою нагородою та зичимо міцного здоров’я, успіхів у реалізації всіх задумів та починань на благо Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади.

Leave a reply