З нагоди Дня Державного Прапора України відбулась урочиста церемонія підняття головного символа нашої держави

23 серпня ми відзначаємо одне з найбільших свят нашої держави – День Державного Прапора України. Закономірно, що країна віддає шану своєму головному символу напередодні свята Незалежності. Адже під цим знаменом наш народ утвердив віковічну мрію про державність і соборність. Під синьо-жовтим стягом йшов до проголошення незалежної України, під ним сьогодні захищає єдність та суверенітет своєї держави. У ту мить, коли піднімається Державний Прапор України та звучить Державний Гімн – серце кожного українця сповнюється гордістю за рідну країну.
Напередодні державного свята на центральній площі міста відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора України. У зв’язку з карантинними обмеженнями урочистості було проведено за участі невеликої кількості людей та з дотриманням заходів особистої безпеки.
В урочистій церемонії підняття Державного Прапора взяли участь Іллінецький міський голова Володимир Ящук, перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Любаревич, голова районної Спілки учасників АТО та ветеранів інших бойових дій Микола Стельмащук, працівники районної державної адміністрації та міської ради, представники громадськості.
Почесне право підняти Прапор нашої держави було надано представникам молодого покоління – учневі Іллінецького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня щкола І-ІІІ ступенів-гімназія №2 Назарові Ліщуну та учениці Іллінецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Герасимчук Марії. Під звуки державного гімну вони урочисто підняли Прапор України.
Учасники урочистого заходу поклали квіти до пам’ятників Тарасу Григоровичу Шевченку, пам’ятного знака Героям Небесної Сотні, Меморіалу Слави, пам’ятника іллінчанам, котрі віддали своє життя за незалежну соборну державу на сході України.

Leave a reply