З нагоди Дня вишиванки відбулась патріотична акція "Підтримай Героя - подаруй вишиваний оберіг"

З нагоди Дня вишиванки відбулась патріотична акція "Підтримай Героя - подаруй вишиваний оберіг"
Протягом двох днів, 17-18 травня, в Центрі активності громадян у рамках акції “Підтримай Героя – подаруй вишиваний оберіг” знані майстрині, любительки вишивання та ті, хто лише опановує це мистецтво, вишивали обереги для захисників та захисниць України, жителів нашої громади.
 
Працювали й поважні пані, і зовсім юні вишивальниці. Хто не мав можливості прийти до Центру активності, вишивав вдома. Виявив бажання долучитися до цієї гарної справи юнак з Харкова, якого звуть Святослав. Через війну він був змушений залишити рідне місто і на даний час живе та навчається в Іллінцях. Працював хлопець старанно і сумлінно, нічим не поступаючись дівчатам.
 
Загалом було створено понад п’ятдесят вишиваних оберегів. Кожен з учасників акції вишивав подумки бажаючи перемоги та захисту нашим воїнам.
 
Організували захід активні, невгамовні, творчі працівниці Іллінецької міської мультимедійної бібліотеки.
 
«Вишивка має потужну енергетику, адже століттями майстрині вкладали у візерунки глибокий зміст. Це не просто вишитий виріб. Для наших захисників це відчуття підтримки та шани від земляків, згадка про рідну домівку, розуміння, що в них вірять і за них моляться. Таким чином ми хочемо подякувати військовим за героїзм і відданість українському народові», – розповіла директорка Іллінецької міської мультимедійної бібліотеки Наталія Покрищук.
 
Вишиті обереги волонтери передадуть нашим воїнам на передову.
 
Учасники акції твердо вірять, що їх вироби стануть справжніми оберегами для мужніх хлопців та дівчат, котрі боронять Українську землю від ворога.
 
Віримо – Перемога буде за нами!
 
Все буде Україна! 💙💛
 

 

Leave a reply