З навчальним візитом в Іллінецькій ОТГ побувала делегація з м.Новогродівка Донецької області

Досвід іллінчан цікавий для багатьох громад, які роблять лише перші кроки на шляху об’єднання. З ознайомчим візитом в Іллінецькій міській об’єднаній територіальній громаді у рамках проекту «Згуртування міста та села – запорука розвитку громади», ініційованого громадською організацією «Платформа ініціатив «МУВ», побувала делегація з м.Новогродівка Донецької області, зокрема працівники міської ради, депутати, громадські активісти та жителі міста.
Спочатку гості з Донеччини завітали до міської ради, де поспілкувались з міським головою та його заступниками. Міський голова Володимир Ящук розповів колегам про нашу громаду, про те, як відбувався процес об’єднання, про виклики, які довелось долати, та нові можливості для розвитку населених пунктів ОТГ. Заступник міського голови Людмила Трохимець більш детально зупинилась на питаннях утворення структур та органів управління об’єднаної громади, формування бюджету ОТГ та розподілу бюджетних коштів, організації надання соціальних, медичних та освітніх послуг, залучення коштів інвесторів та грантодавців для розвитку населених пунктів ОТГ. Розповіла про успішні проекти, які вдалось втілити в життя, та наші досягнення. Також Людмила Михайлівна відповіла на усі питання, які цікавили колег. 
Далі делегація з Новогродівки побувала на сміттєсортувальному комплексі, де мали можливість побачити впровадження європейських підходів до збору, переробки та утилізації ТПВ, ознайомилась з роботою комунального підприємства міської ради «Добробут», оглянули тепличне господарство. 
Цікавим та змістовним стало спілкування з працівниками відділу стратегічного планування та інвестиційного розвитку, державної реєстрації, земельних відносин, управління освіти.
Успіхи іллінецьких колег справили враження на усіх, хто побував у складі делегації в Іллінецькій ОТГ, – відзначив організатор поїздки, голова громадської організації «Платформа ініціатив «МУВ», депутат Новогродівської міської ради Антон Кухлєв. Він подякував іллінчанам за гостинний прийом та обмін корисною інформацією з питань децентралізації.

 

Leave a reply