З ознайомчим візитом у нашій громаді побувала делегація з Баранівської міської об'єднаної громади

З метою обміну досвідом в середу, 16 жовтня, з ознайомчим візитом у нашій громаді побували колеги з Баранівської міської об’єднаної територіальної громади Житомирської області, зокрема міський голова Анатолій Душко, перший заступник міського голови Наталія Кокітко та енергоменеджер Юрій Савич. Представники з Житомирщини поспілкувались з міським головою Володимиром Ящуком та його заступниками. У ході зустрічі очільники громад обговорили основні напрямки діяльності у сфері освіти, культури, медицини, житлово-комунального господарства та перспективи подальшого розвитку об’єднаних громад. Наших гостей особливо цікавив практичний досвід іллінчан у напрямку організації сортування та утилізації твердих побутових відходів, покращення екологічної ситуації. Баранівська міська об’єднана територіальна громада, крім міста, налічує ще 34 села, тому питання сортування та переробки ТПВ є для них дуже актуальним. Міський голова Володимир Ящук поділився напрацюваннями у сфері поводження з ТПВ та розповів про реалізацію на базі сміттєсортувального комплексу проєкту з подальшої переробки пластику та виготовлення на його основі полімерно-піщаних виробів. Мали змогу гості ознайомитись й безпосередньо з роботою сміттєсортувального комплексу, про що їм детально розповів начальник цієї виробничої дільниці Юрій Степанюк та директор КП «Добробут» міської ради Юрій Вишневський. Побували вони в комунальному підприємстві “Добробут”. Особливе захоплення наших колег викликало тепличне господарство, де вирощуються квіти, хвойні насадження та декоративні кущі для озеленення населених пунктів громади.
У Павлівському старостинському окрузі, де також побували представники з Баранівської об’єднаної громади, вони побачили, які умови створено для перебування одиноких немічних людей. Мова йде про будинок геріатричного профілю благодійної організації «Благодійний фонд «Віфанія». Зацікавила їх ідея реорганізації сільських бібліотек у мультимедійні центри. То ж відвідали Павлівську мультимедійну бібліотеку, поспілкувались з бібліотекарем, дізнались, які послуги надаються у закладі культури.
Немає сумнівів, що такі зустрічі потрібні для обох сторін, адже вони мотивують рухатись вперед, впроваджувати цікавий досвід та нові ідеї, спрямовані на розвиток територій та покращення життя людей.

Leave a reply