З початку 2022 року Іллінецька міська територіальна громада поповнилася 70 маленькими жителями

З початку 2022 року Іллінецька міська територіальна громада поповнилася 70 маленькими жителями

З початку 2022 року Іллінецька міська територіальна громада поповнилася 70 маленькими жителями, більшість з них – хлопчики.

За словами начальника Іллінецького відділу державної реєстрації актів цивільного стану у Вінницькому районі Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції України Світлани Бондар найбільше діток з’явилося на світ у родинах містян.

«Називають батьки своїх діток переважно традиційними українськими іменами. Ось серед дівчаток популярні Софія, Анна, Соломія, Дарина, а серед хлопців – Богдан, Артем, Олександр, Назар. Проте, є й незвичні для нашого регіону імена, наприклад, Аделіна, Аміра, Жасмін для дівчат та Дамір, Хабіб – хлопців», – розповіла Світлана Бондар про дитячі імена.

Також за даними Іллінецького відділу державної реєстрації актів цивільного стану у Вінницькому районі Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції України, у нашій громаді з початку року 70 пар стали на весільний рушник, і це більше ніж за весь минулий рік.

Здебільшого це сім’ї, які утворилися після 24 лютого. Молодята ж, у цей час, обирають скромний формат святкувань, як кажуть, не на часі.

Життя триває!

Навіть під час війни, створюються нові сімʼї, народжуються дітки, як би ворог не хотів нас знищити та зламати.

Україна переможе!

Слава Україні!

Leave a reply