З понеділка, 26 квітня, учні 5-11 класів повертаються за парти!

З понеділка, 26 квітня, учні 5-11 класів повертаються за парти!
Відповідне рішення було прийнято сьогодні, 23 квітня, на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, під головування міського голови Володимира Ящука.
Головний спеціаліст управління освіти міської ради Оксана Мазур повідомила присутніх про низький рівень захворюваності серед учнів 1-4 класів, освітній процес для яких вже відновлено. Також Оксана Миколаївна додала, що у школах громади підтримується відповідний температурний режим, закуплено продукти харчування.
Завідувач Іллінецького міжрайонного відділу лабораторних досліджень Володимир Петренко наголосив, що з початку року на території громади діагноз COVID-19 підтверджено у 12 дітей дошкільного та шкільного віку.
Тому він вважає, що відновлення освітнього процесу для учнів 5-11 класів при дотриманні усіх протиепідемічних заходів та проведенні щоденного моніторингу відвідування закладів загальної середньої освіти, є можливим.
Таким чином за результатами обговорення комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій вирішила:
відновити з 26 квітня освітній процес у закладах загальної середньої освіти для учнів 5-11 класів Іллінецької міської територіальної громади;
управлінню освіти міської ради спільно з директорами навчальних закладів забезпечити дотримання у навчальних закладах протиепідемічних норм та проводити щоденний моніторинг захворюваності дітей.
Leave a reply