З 23 березня на території Іллінецького району посилюються заходи карантину

З 23 березня на території Іллінецького району посилюються заходи карантину

Відповідно до рішення позачергового засідання  районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та  надзвичайних ситуацій, яке відбулась 22 березня  2020 року, з понеділка 23 березня  в Іллінецькому районі посилюють і вводять нові обмежувальні заходи, щоб убезпечити іллінчан і запобігти можливому розповсюдженню гострої респіраторної хвороби СОVID-19.

Так, продовольчі ринки працюватимуть з 10-ї до 14-ї години у будні дні, з 10-ї до 17-ї години у вихідні дні. Заборонено продаж на ринках усіх видів молочної продукції домашнього виробництва. Молочну продукцію можна буде продавати лише у заводській упаковці, а м’ясна продукція має бути накрита харчовою плівкою (якщо це на ринках) чи  знаходитись у  закритих холодильниках.

Буде посилено охорону публічної безпеки та порядку шляхом виставлення контрольно-пропускних пунктів на в’їздах та виїздах з населених пунктів району із залученням працівників поліції, Національної гвардії, ДСНС, фахівців медичних установ, та, у разі потреби, представників громадських формувань, з наданням права та можливості проводити санітарні огляди речей, багажу, транспортних засобів, дистанційне вимірювання температури громадян (водіїв, пасажирів).

Запроваджено максимальне обмеження пересування громадян як пішки, так і власним транспортом всередині населених пунктів, а також міжміським, міжрайонним, міжобласним сполученням (крім медичних, продуктових, соціальних та життєвоважливих мереж). У місті Іллінці та інших населених пунктах чергуватимуть піші патрулі, особливо на небезпечних в епідвідношенні об’єктах.

До порушників обмежувальних заходів, зокрема, у разі перебування громадян без нагальної потреби, у громадських місцях, невикористання засобів індивідуального захисту: лицевої маски (респіратора), рукавичок, вживатимуться заходи адміністративного впливу.

Варто зауважити, що рішенням районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та  надзвичайних ситуацій дозволено роботу центрів шиномонтажу, станцій технічного обслуговування автотранспорту, торговельних закладів з продажу насіння, за умови суворого дотримання карантинних умов (черговість обслуговування- одночасно не більше одного транспортного засобу, використання індивідуальних засобів захисту працівниками і відвідувачами, дезінфікаційні заходи і ін.)

 

        

Leave a reply