З поважною датою - 103-річчя від Дня народження привітали жорнищанку Лідію Сінькову

З поважною датою - 103-річчя від Дня народження привітали жорнищанку Лідію Сінькову
103-річчя від Дня народження – таку поважну дату відзначала сьогодні жителька с.Жорнище Лідія Іванівна Сінькова.
Нелегкі випробування випали на долю цієї простої сільської жінки, але не втратила вона любов до життя, доброзичливість і надзвичайну працелюбність.
У страшні 1932-1933 роки єдина з великої багатодітної родини вижила, аби мати шматок хліба – ще дитиною пішла у найми, залишилась вдовою під час Другої світової війни та увесь вік важко пропрацювала на колгоспному полі у рільничій бригаді. Не боялась ніякої роботи й вдома. Та роки беруть своє. Бабуся вже дуже немічна, то ж тепер донька й онучка опікуються старенькою.
Вітали іменинницю з Днем народження не лише рідні, а й представники міської та сільської влади – заступник Іллінецького міського голови Людмила Трохимець, староста Жорнищенського старостинського округу Валентина Кравець, заступник голови ветеранської організації Тетяна Шамрай, представники культури. Вручили довгожительці квіти та подарунки. Побажали здоров’я, турботи й підтримки від найдорожчих людей, а усім рідним Лідії Іванівни – у здоров’ї та при силі дожити, як і ювілярка, до ста років.
Як розповідають рідні Лідії Іванівни, секрет її довголіття простий – жодної хвилини без роботи, поміркованість у їжі та скромність у побуті.
Leave a reply