З професійним святом вітали лісівників Іллінеччини

Щорічно у третю неділю вересня в Україні відзначається День працівника лісу – професійне свято працівників  лісового господарства, лісової, деревообробної промисловості України.

Сьогодні, напередодні свята,  з цієї нагоди відбулись урочистості в актовій залі державного підприємства «Іллінецьке лісове господарство».

З вітальним словом до колективу звернувся керівник підприємства Андрій Романович, який подякував усім колегам за сумлінну працю, відповідальне ставлення до обраної професії, збереження й примноження лісових насаджень нашого краю.

З професійним святом привітала працівників державного підприємства «Іллінецьке лісове господарство» заступник міського голови Людмила Трохимець та передала найщиріші слова вітань від міського голови Володимира Ящука.

«Ваша професія – надзвичайно важлива. Ви забезпечуєте раціональне використання лісу для потреб людини, дбаєте про примноження лісового фонду та збереження його для наступних поколінь. Вашими руками, знанням і досвідом твориться не лише сьогодення, а й майбутнє нашої рідної землі.
Бажаю усім міцного здоров’я, особистого щастя, наснаги в роботі, миру й благополуччя”,- сказала у вітальному слові Людмила Трохимець.

Людмила Михайлівна вручила керівникові підприємства та кращим працівникам подяки Іллінецької міської ради й пам’ятні подарунки.

 

Leave a reply