З професійним святом вітали працівників культури та майстрів народного мистецтва

Сьогодні, 9 листопада, в міській раді відбулися урочистості з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, на які було запрошено працівників закладів культури клубного та бібліотечного типу, аматорів народного мистецтва Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади, талановитих, творчих, самобутніх людей, які дарують нам свято і красу.
Багато гарних слів, щирих вітань та побажань звучало в цей день на їхню адресу. З професійним святом працівників культурної сфери нашого краю вітали перший заступник міського голови Олег Дмитрик, секретар міської ради Наталія Чигрин, заступник міського голови з гуманітарних питань Людмила Трохимець, директор комунального закладу «Центр культури, мистецтв та естетичного виховання Іллінецької міської ради» Микола Романов, голова районного комітету профспілкової організації працівників культури Іллінецького району Юлія Весна.
Керівники об’єднаної громади та галузі культури, звісно, не обмежилися лише словами вітань, тож кращі з кращих працівники та ветерани галузі були відзначені почесними грамотами міської ради, грамотами комунального закладу «Центр культури, мистецтв та естетичного виховання» й пам’ятними подарунками. За доброю традицією ювілярам було вручено грошові премії від профспілкової організації.
Ще одним гарним подарунком до свята для всієї дружної родини культармійців стала поїздка до міста Вінниці на обласні урочисті заходи та концерт академічного ансамблю української музики, пісні й танцю «Чайка» м.Одеса.

Leave a reply