[:ua]З професійним святом вітали працівників житлово-комунального господарства[:]

[:ua]

Затишок і комфорт у кожному населеному пункті багато в чому залежить від якості та надійності надання послуг, професіоналізму та відповідальності людей, що працюють у сфері житлово-комунального господарства й  побутового обслуговування населення.
Про те, як працюють працівники житлово-комунального господарства Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади багато говорити не потрібно, бо їхні справи свідчать самі за себе. Іллінчани й ті, кому доводиться у справах бувати в Іллінцях бачать, як змінюється наше місто – з кожним днем стає ошатнішим, чистішим та більш комфортним і красивим. Чимало за останні два роки зроблено й у напрямку благоустрою сільських населених пунктів громади.
Для того, щоб подякувати комунальникам за їх непросту, але таку потрібну працю, у п’ятницю, напередодні професійного свята – Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення, у районному будинку культури міська влада організувала урочистості та святковий концерт. На свято було запрошено працівників комунальних підприємств «Добробут» та «Іллінціводоканал» й ветеранів галузі.
Захід розпочався із показу відеоролика про роботу та досягнення працівників житлово-комунального господарства Іллінецької міської ОТГ. Особливо зворушливо з екрану звучали слова подяки від жителів та гостей міста за невтомну працю всім, хто докладає зусиль, аби у наших оселях щодня була вода, дбає про чистоту, озеленення й благоустрій наших населених пунктів.
Зі словами вітань та найкращими побажаннями до присутніх звернулися голова районної державної адміністрації Андрій Лисак та Іллінецький міський голова Володимир Ящук. Кращих представників галузі було відзначено Почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради, Іллінецької міської ради та вручено пам’ятні подарунки.
Гарним подарунком до свята, котрий покликаний полегшити працю комунальників, стало придбання автонавантажувача JCB SS160, ключі та документи на який міський голова вручив директору КП «Добробут» Юрію Вишневському.
Привітали своїх підлеглих і вручили грамоти найбільш сумлінним працівникам й керівники комунальних підприємств “Іллінціводоканал” та «Добробут» – Юрій Томащук та Юрій Вишневський.
Чудовим доповненням урочистостей стали виступи юних аматорів сцени, дитячих танцювальних колективів «Ілляночка» та «Фантазія», працівників районного будинку культури.
Також, на винуватців урочистостей чекав ще один сюрприз – своїм неперевершеним співом подарував усім гарний настрій та незабутні емоції талановитий виконавець, заслужений артист України Олексій Ричко.

[:]

Leave a reply