З професійним святом вітали працівників культури та майстрів народного мистецтва

Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва – це особливе свято в календарі, яке об’єднує тих людей, хто працює творчо й завзято,  береже нетлінні творчі скарби нашого народу, плекає таланти, творить неперевершену красу, дарує людям свято і радість.
11 листопада працівники культури та майстри народного мистецтва Іллінеччини приймали вітання з професійним святом.
З вітальним словом до присутніх звернулися голова райдержадміністрації Андрій Лисак, заступник голови районної ради Віктор Нечипоренко, Іллінецький міський голова Володимир Ящук. Керівники району та міської об’єднаної територіальної громади дякували всім працівникам культури, бібліотек, учасникам аматорських колективів за сумлінну працю, безперервний творчий пошук та бажали міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги.
Вітали винуватців свята й головний спеціаліст сектору культури та туризму райдержадміністрації Юлія Пасічнюк, директор комунального закладу «Центр культури, мистецтв та естетичного виховання Іллінецької міської ради», заслужений працівник культури України Микола Романов, голова профспілки працівників культури району Юлія Весна.
Подяками райдержадміністрації та районної ради, Іллінецької міської ради за вагомий внесок у розвиток аматорського мистецтва, збереження та примноження здобутків української національної культури, активну участь у культурно-мистецькому житті нашого краю було відзначено кращих фахівців галузі.
За останні роки в нашій громаді було зроблено чимало для покращення стану справ у галузі культури, зміцнення матеріально-технічної бази культосвітніх закладів. Проведено капітальний ремонт Василівського та Павлівського сільських будинків культури, перекрито Борисівський сільський клуб, замінено вікна на пластикові в Якубівському клубі, преобладнано Павлівську та Василівську сільські бібліотеки в сучасні мультимедійні інформаційні центри, облаштовано системи опалення та встановлено сучасні твердопаливні котли в 4 закладах культури, проведено внутрішні ремонтні роботи в дитячій музичній школі. Значну підтримку у проведенні цих робіт придбанні музичних інструментів та звукопидсилювальної апаратури надавали базові сільгоспформування. То ж подяками міської ради було відзначено керівників сільгосппідприємств, які є покровителями культури.
По завершенні урочистої частини учасники святкового заходу мали змогу насолодитись виступами юних талантів Іллінеччини – зразкового дитячого танцювального колективу «Фантазія» міського будинку культури та тріо «Мальви» центру дитячої та юнацької творчості. Та, мабуть, найкращим подарунком до свята від міської ради став виступ вокально-інструментального ансамблю «Водограй» з м.Вінниці. Запальних хлопців вітали гучними оплесками та вигуками «Браво».

Leave a reply