З професійним святом вітали працівників Іллінецького районного суду

Щороку 15 грудня професійне свято відзначають працівники судової системи. З нагоди професійного свята служителів  Феміди Іллінеччини привітали Іллінецький міський голова Володимир Ящук, заступник голови районної державної адміністрації Валентина Поїзд,   голова районного суду  Микола Шелюховський.

«Ефективна діяльність судової системи — це важливий фактор становлення України як демократичної правової держави. На вас покладено особливу відповідальність за підвищення авторитету та довіри суспільства до судової гілки влади, захист прав і свобод людини. То ж нехай кожне прийняте вами рішення буде виваженим  і  справедливим, а людська шана стане гідною подякою за плідну працю та відповідальність. У цей святковий день зичу вам здоров’я, невичерпної енергії, оптимізму, професійних успіхів у ім’я розбудови та процвітання правової держави», – з такими словами звернувся до працівників Іллінецького районного суду міський голова Володимир Ящук.

Під час урочистого заходу відзначили працівників районного суду  та  суддів у відставці грамотами міської ради, районної державної адміністрації та районної ради за сумлінну працю та  високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у зміцнення законності та правопорядку.

Leave a reply