З робочою поїздкою в Іллінецькій міській об'єднаній територіальній громаді побував заступник голови обласної державної адміністрації Олександр Піщик

Заступник голови обласної державної адміністрації Олександр Піщик сьогодні побував  з робочою поїздкою в Іллінецькій міській об’єднаній територіальній громаді. Олександр Володимирович ознайомився із роботою сміттєсортувального комплексу та цеху з виробництва полімерно-піщаної плитки. Реалізовано цей проєкт за рахунок коштів обласного екологічного Фонду у співфінансуванні з бюджетом Іллінецької ОТГ. Іллінецький міський голова Володимир Ящук розповів, що на сьогодні сміття сортується на 8 фракцій. Відповідно до проведеного аналізу 23% у цій відсортованій масі становить частка поліетиленової плівки, реалізувати її не можна, то ж було ухвалено рішення виготовляти плитку, основою якої є пісок й поліетилен. За зміну виготовляється до 16 метрів квадратних плитки. Восени у місті вже  відремонтовано один із тротуарів з укладенням плитки власного виробництва.

У ході зустрічі також було обговорено подальші етапи реалізації екологічного проєкту, зокрема впроводження на базі Іллінецького сміттєсортувального комплексу закритого циклу переробки та утилізації ТПВ.

Олександр Піщик підкреслив, що на сьогодні проблеми сортування сміття та правильної утилізації побутових відходів потребує системного підходу, то ж на рівні області проводиться  комплексна робота у цьому напрямку й такі проєкти будуть підтримуватись.

 

 

Leave a reply