З робочим візитом у нашій громаді побувала делегація з м. Вараш Рівненської області

З робочим візитом у нашій громаді побувала делегація з м. Вараш Рівненської області

Дізнатися про досвід нашої громади у питанні організації поводження з твердими побутовими відходами, їх сортування, переробки та утилізації завітала делегація з м. Вараш Рівненської області, у складі депутата міської ради Дмитра Добровольського та працівників комунального підприємства «Вараштепловодоканал».

Спочатку відбулась розмова за круглим столом у міській раді за участі міського голови Володимира Ящука, першого заступника міського голови Олега Дмитрика, заступника міського голови Олексія Сігнаєвського, директора комунального підприємства «Добробут» міської ради Дениса Гетьмана, а також представники ПрАТ «Барський машзавод», підприємства, що будувало сміттєсортувальний комплекс в Іллінцях.

Найбільшу зацікавленість наших колег з Рівненщини викликав сміттєсортувальний комплекс, а також те, як у нас з «неліквідного» пластику виготовляють бруківку.

Це все гості з Вараша мали змогу побачити на власні очі, оскільки вони побували на сміттєсортувальному комплексі, ознайомились з роботою цеху з виготовлення полімерно-піщаної плитки та, навіть, перевірили її на міцність, отримали відповіді на питання, які їх цікавили.

Також гості завітали й у комунальне підприємство «Добробут» міської ради, оглянули теплиці, поспілкувались з працівниками підприємства.

Leave a reply